Od innych rodziców,
dla Ciebie.

Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, wiemy, jak cenne jest każde dziecko i dlatego jesteśmy świadomi wielkiej odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Rozumiemy, że bycie rodzicem to naturalny, głęboko odczuwany obowiązek, który jest jednocześnie wymagający, ale również niezwykle satysfakcjonujący, to rola oparta na fundamentalnym zaufaniu i zaangażowaniu.

Jens Ludewig - pacownik Humana
Usmiechnięty pracownik Humana
Usmiechnięta pracowniczka Humana
Usmiechnięty pracownik Humana Dimitri
Mama z dzieckiem na łonie natury


Ponieważ dobre samopoczucie Twojego dziecka leży nam na sercu

Zapewnianie dziecku produktów dostosowanych do jego wieku i specyficznych potrzeb poprzez połączenie naturalnych składników i znaczących badań jest tym, do czego dążymy każdego dnia.

Rozpoczynając od naszych starannie wyselekcjonownych gospodarstw, poprzez przetwarzanie składników w najnowocześniejszej fabryce w Strückhausen, po zapewnienie wysokich standardów jakości naszych produktów w naszych laboratoriach - chcemy zapewnić dziecku zbilansowaną i zdrową dietę, aby umożliwić mu jak najlepszy start.

 

Jako ojciec 5 dzieci zdaję sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie żywienie najmłodszych. To, co napędza mnie do działania każdego dnia, to fakt, że mam swój wkład w produkcję najwyższej jakości żywności dla dzieci.

Jens Ludewig pracownik Humana

Poznaj ludzi, którzy tworzą produkty Humana


Hans Meinders pracownik Humana

"Pracując w Humana czuję się jak w rodzinie - wszyscy możemy sobie ufać."

Hans Joachim Meinders

Poznaj członków rodziny Humana.

Aby móc produkować żywność dla niemowląt, której można w 100% zaufać, w firmie Humana musimy móc na siebie liczyć. Jako zespół możemy w pełni na sobie polegać, a, by sprostać wysokim standardom jakości, każdego dnia stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej.

  • pasjonująca praca zespołowa mam i tatusiów
  • wieloletnie doświadczenie w produkcji żywności dla niemowląt
  • dogłębne badania mające na celu rozwój naszych produktów
Lider zespołu obszaru operacyjnego
Jessica Zielinski

Jessica, jako lider zespołu obszaru operacyjnego, wraz ze swoim zespołem odpowiada za kontrolę jakości mleka dostarczanego z gospodarstw - zawsze zgodnie z najsurowszymi wytycznymi.

Dyrektor zarządzania jakością
Dr. Jörg Rethmeier

Jörg jest odpowiedzialny za zarządzanie jakością i pracuje w tej dziedzinie od 15 lat. Produkcja żywności dla niemowląt podlega szczególnie surowym wytycznym jakościowym, które Jörg szczegółowo sprawdza każdego dnia.

Lider zespołu opakowań
Dimitri Zacher

Dimitri i jego zespół dbają o to, aby nasze opakowania były zawsze zgodne z najwyższymi standardami higieny i bezpieczeństwa, a dodatkowo spełniały wymagania rodziców na całym świecie. Dzięki naszym innowacyjnym urządzeniom do pakowania jesteśmy w stanie wdrażać przyszłościowe rozwiązania opakowaniowe - takie jak myHumanaPack.

 

Mocno wierzymy w nasze wartości.

Zależy nam na tym, by rodzice mogli mieć zaufanie do naszej pracy i produktów. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, które zawsze idzie w parze z odpowiednio dobranymi składnikami. Nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę i są podstawą naszych produktów. Dlatego zawsze szukamy ekspertów z pasją, którzy podzielają nasze wartości.

Naturalność
Profesjonalizm
Wiarygodność


Ponieważ dzieci są dla nas tak ważne, jak dla Ciebie.

Żywienie dziecka ma znaczący wpływ na jego dalsze zdrowe i szczęśliwe życie. Naszym celem jest wykorzystanie dogłębnych badań, dziesięcioleci doświadczeń i wyselekcjonowanych składników, które są jak najbardziej naturalne,

by wytwarzać produkty, które w najlepszy możliwy sposób wspierają naturalny rozwój każdego dziecka. Jesteśmy po Twojej stronie jako godni zaufania eksperci.

 

„Ponieważ w naszym zespole pracuje wiele osób, które same są rodzicami, praca w Humana jest nam bliska. Produkujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które podajemy również własnym dzieciom."

Dimitri Zacher, Dział Opakowań

"My w Humanie mamy wspólny cel: zaoferować rodzicom i ich dzieciom produkty godne zaufania. Dlatego zawsze pracujemy z najwyższą precyzją".

Michael Westerhoff, Mieszanki

Tylko tylu rolników może spełniać nasze standardy. Jesteśmy z nich dumni.

Rodzina Menke

Wierzymy w
Jedność Natury i Nauki

Aby zaoferować wysokiej jakości żywienie, które jest dostosowane do każdego wieku Twojego dziecka, łączymy to, co najlepsze w naturze i badaniach naukowych. Wspierając Ciebie i Twoje dziecko wspaniałymi produktami, kierujemy się trzema podstawowymi wartościami, które determinują nasze działanie.

Baby playing i grass with sunshine

Newsletter Humana baby — zarejestruj się już teraz!

Wypatruj w swojej skrzynce mailowej cennych porad i promocji idealnie dopasowanych do etapu rozwojowego Twojego maluszka. W ramach podziękowania za rejestrację otrzymasz od nas mały prezent w postaci e-booka z serią uroczych bajek na dobranoc przygotowanych z miłości do najmłodszych. Pobierzesz go z naszej strony internetowej.

Przywileje dla osób, które zapisały się do newslettera Humana baby:

  • przydatne informacje i praktyczne wskazówki na temat ciąży, karmienia piersią i odżywiania dla Ciebie i Twojego maluszka
  • urocze bajki na dobranoc jako prezent powitalny
  • fantastyczne konkursypróbki produktów i promocje
  • brak opłat oraz możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione!

Załaduj więcej
Pokaż mniej
powrót do góry