Jakość, której możesz zaufać!

Dla kogoś tak ważnego i delikatnego jak Twoje dziecko 100% jakości i bezpieczeństwa to absolutna konieczność. Dlatego w Humana jakość i bezpieczeństwo są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Niezależnie od tego, czy jest to mleko, żywność dla niemowląt czy suplementy diety, dzięki naszej obietnicy jakości zawsze zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Laborantka przy pracy
Kobieta w laboratorium
Pracownicy laboratorium Humana
Taśma produkcyjna Humana
Taśma produkcyjna Humana

Zobacz jak wygląda proces produkcji naszego MyHumana Pack

Dbamy o dzieci.

W Humana jakość i bezpieczeństwo są zawsze najważniejsze! Począwszy od mleka pochodzącego z naszej własnej spółdzielni mleczarskiej - od rolników, takich jak rodzina Menke, mieszkających w pobliżu naszej najnowocześniejszej fabryki mleka dla niemowląt w Strückhausen na północy Niemiec. Tutaj, pośród naturalnego krajobrazu, rozległych pastwisk, krów i gospodarstw, znajdujemy się bezpośrednio w miejscu produkcji mleka - a więc nasz najcenniejszy składnik mamy w pobliżu.
Wszyscy nasi rolnicy uczestniczą w programie Humana Quality Master (HQM). Są zobowiązani do przestrzegania ponad 35 kryteriów, które wykraczają poza wymogi prawne - takich jak dobrostan zwierząt, wypas na pastwiskach i pasza wolna od GMO. Co ważniejsze, każdego dnia rolnicy osobiście angażują się w produkcję najwyższej jakości mleka dla niemowląt.

Cysterna Humana

RYGORYSTYCZNE, BEZPIECZNIEJSZE, BARDZIEJ HIGIENICZNE
Najwyższe standardy dla dzieci

Po załadowaniu na ciężarówkę, mleko trafia do naszego zakładu produkcyjnego i może zostać przetworzone w mniej niż 48 godzin (zgodnie z przepisami) po dojeniu. W ten sposób unika się zanieczyszczenia mikroorganizmami. U nas jest tylko jednoetapowa obróbka cieplna. W ten sposób zachowujemy ważne składniki i umożliwiamy pozostanie nienaruszonych składników odżywczych.

Nasz zakład w Strückhausen posiada własne laboratorium, które umożliwia nam wykonywanie własnych analiz żywności. Wprowadziliśmy niezliczone środki bezpieczeństwa i higieny z aż 600 kontrolami, aby upewnić się, że nasze produkty są bezpieczne i najwyższej jakości. Nasze kontrole jakości są tak precyzyjne, że można prześledzić ścieżkę produkcji każdego pojedynczego opakowania.


Rury w zakładzie produkcyjnym Humana

Nasze wysokie standardy jakości są potwierdzone wieloma certyfikatami

  • Certyfikat IFS Food (International Featured Standard) dla naszej fabryki mleka dla niemowląt w Strückhausen, naszej fabryki żywności dla niemowląt Sunval oraz Inpharma, naszej spółki zależnej produkującej nasze suplementy diety. Wszystkie nasze firmy brokerskie posiadają odpowiednie certyfikaty IFS Broker.
  • Certyfikat ekologiczny dla naszych słoików Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH.
  • Wszyscy nasi hodowcy bydła mlecznego są zobowiązani do stosowania paszy wolnej od GMO - ani genetycznie modyfikowana kukurydza, ani soja nie są używane do karmienia zwierząt. Jest to corocznie certyfikowane przez ABCert - niezależną firmę certyfikującą.
  • Jako dowód naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój, posiadamy certyfikat zgodności z normą zarządzania środowiskowego DIN ISO 14001 i wdrażamy ukierunkowane środki w celu ciągłego zmniejszania zużycia energii i wody.
Poznaj naszą jakość

Z naszych farm do naszej fabryki poznaj naszą najnowocześniejszą fabrykę mleka dla niemowląt na północy Niemiec.

powrót do góry