Razem w tym szczególnym czasie

Twoja rodzina się powiększa, a wraz z nią rośnie ilość pytań w Twojej głowie. Z radością będziemy Ci towarzyszyć przez cały okres ciąży i karmienia piersią, a także później, w codziennym życiu Twojej rodziny.

Mama tuląca dziecko na łóżku

Urocze historie, które ukołyszą do snu

Dzieci uwielbiają historie na dobranoc. Mają one działanie uspokajające, sprawiają, że zasypianie jest łatwiejsze, a w wielu rodzinach stanowią część wieczornej rutyny. Nasze krótkie bajki są idealnym kompanem do podróży w krainę snu.


Mały człowiek, wielkie zmiany – jak dobrze zorganizować czas przy małym dziecku?

Wraz z pojawieniem się w domu nowego członka rodziny, zmienia się wszystko. Istniejące dotychczas rytuały czy schematy, które nam towarzyszyły tracą rację bytu. Często najzwyklejsze czynności, takie jak wzięcie prysznica, odkurzenie mieszkania czy zjedzenie ciepłego posiłku, stają się nie lada wyzwaniem, a wszech panujący chaos może stać się powodem frustracji, która będzie dalej nakręcać wielkie koło dezorganizacji. Świeżo upieczona mama czuje się zagubiona i często ciężko jej sprostać wszystkim wyzwaniom jakie niesie za sobą macierzyństwo.

Czytaj dalej...
Szczęśliwa rodzina spoglądająca na noworodka

Nasza infolinia świadcząca porady rodzicielskie jest do Twojej dyspozycji.

Nasza infolinia świadcząca porady rodzicielskie jest do Twojej dyspozycji.

Jeśli masz pytania na temat ciąży i karmienia piersią lub żywienia niemowląt i małych dzieci, nasi doświadczeni konsultanci z radością doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie wątpliwości.

Zapytaj eksperta:
zadzwoń do doradcy Humana +48 698 887 802

lub napisz

marketing@humanapoland.pl

doradca@humana-baby.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00

Baby playing i grass with sunshine

Newsletter Humana baby — zarejestruj się już teraz!

Wypatruj w swojej skrzynce mailowej cennych porad i promocji idealnie dopasowanych do etapu rozwojowego Twojego maluszka. W ramach podziękowania za rejestrację otrzymasz od nas mały prezent w postaci e-booka z serią uroczych bajek na dobranoc przygotowanych z miłości do najmłodszych. Pobierzesz go z naszej strony internetowej.

Przywileje dla osób, które zapisały się do newslettera Humana baby:

  • przydatne informacje i praktyczne wskazówki na temat ciąży, karmienia piersią i odżywiania dla Ciebie i Twojego maluszka
  • urocze bajki na dobranoc jako prezent powitalny
  • fantastyczne konkursypróbki produktów i promocje
  • brak opłat oraz możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione!

Załaduj więcej
Pokaż mniej
powrót do góry