Kochamy dzieci

Mamy i dzieci inspirują nas każdego dnia. Wsłuchujemy się w oczekiwania mam i potrzeby maluszków. Kierując się najnowszą wiedzą ze świata natury i nauki, oferujemy żywienie wspierające naturalny rozwój niemowląt i małych dzieci. To nasza pasja już od ponad 65 lat.

Usmiechnięta mama z dzieckiem na łóżku

Każda historia potrzebuje swojego bohatera – dla nas jest to nasz założyciel.

W 1950 roku położono podwaliny pod sukces naszej marki. Dr Heinz Lemke był pediatrą w niemieckim Herford i wpadł na prosty, ale genialny pomysł opracowania pierwszego, przystosowanego do wieku, mleka dla niemowląt, był to jeden z wielu kamieni milowych w naszej historii.

Od tego czasu naturalność, fachowość i wiarygodność to podstawowe wartości, które nas prowadzą. Dzięki mleku modyfikowanemu, żywności w słoikach, deserom, herbatkom i suplementom diety przeznaczonym dla niemowląt i matek karmiących - rodziny na całym świecie ufają Humanie.

Rodzice trzymający w dłoniach małe stópki dziecka

Naturalność, doświadczenie i wiarygodność – od ponad 65 lat.

Dla nas Humana to coś więcej niż tylko nazwa - to obietnica. Wszystko, co robimy skupione jest wokół człowieka i jego rozwoju. Opierając się na jedności natury i nauki, oferujemy wysokiej jakości żywność dostosowaną do wieku Twojego maleństwa. Czerpiąc z natury to co najlepsze i opierając się na badaniach naukowych lepiej rozumiemy złożone procesy zachodzące w organizmie dziecka. Dzięki tej wiedzy od ponad 65 lat wspieramy naturalną ścieżkę rozwoju niemowląt i małych dzieci - oferując doskonałe produkty, których jakość jest kontrolowana i certyfikowana. Od początku, niezmiennie kierujemy się naszymi trzema podstawowymi wartościami, jakimi są: naturalność, doświadczenie i wiarygodność.


Dziecko zrywające jabłka z drzewa

Naturalność

Natura jest dla nas kluczem do wszystkiego.

Dając dziecku czas na rozwinięcie naturalnego, optymalnego potencjału robisz to co dla niego najlepsze. Bez harmonogramu, czy codziennego programu rozwoju którego oboje musicie przestrzegać. Po prostu, ufając sobie i swojemu dziecku, że następny krok nadejdzie w odpowiednim czasie.

Naturalność oznacza czerpanie z tego, co daje nam natura, ale też staranny dobór tych surowców. Zgodnie z tą zasadą, do naszych słoików z jedzeniem dla niemowląt używamy wyłącznie ekologicznych owoców i warzyw, a mleko przez nas wykorzystywane jest dostarczane przez wyselekcjonowanych rolników, którzy karmią swoje zwierzęta wyłącznie paszą wolną od GMO.


Doświadczenie

Karmienie piersią to najlepsze co możesz dać swojemu dziecku, jednak czasem jest to po prostu niemożliwe. Żywienie dzieci na wczesnym etapie życia jest kluczowe dla ich rozwoju, dlatego ważne jest, aby wybrać mleko, któremu możesz zaufać. Humana jest dla Ciebie, byś mogła poradzić sobie z codziennymi obowiązkami.
W Humana mamy ponad 65 lat doświadczenia w żywieniu dzieci z różnymi potrzebami, nic więc dziwnego, że polecają nas lekarze oraz położne. Przyglądamy się naturalnym zjawiskom, bazujemy na naukowych odkryciach. Wybierając produkty Humana możesz być pewna, że podajesz swojemu dziecku wszystko, co niezbędne dla jego prawidłowego rozwoju.

Laborantka przygotowująca recepturę Humana

Mama trzymająca z uczuciem noworodka

Wiarygodność

Jeżeli dodamy do siebie naturalność i doświadczenie – zyskujemy wiarygodność. Jako Humana obiecujemy, że zawsze będziemy wspierać mamy i dzieci, oraz że zawsze w 100% możesz polegać na bezpieczeństwie naszych produktów.

Jesteśmy dla Ciebie, aby sprostać każdej potrzebie Twojego dziecka

Oferujemy szeroki wybór mlek modyfikowanych, żywności i suplementów dla dzieci.

#pewnośćMAM

Bądź pewną siebie mamą i zaufaj swojej intuicji. Wiemy, że jako mama wiesz, co jest dla Twojego dziecka najlepsze. Jesteś prawdziwym ekspertem w dawaniu swojemu maluchowi wszystkiego czego potrzebuje.

Poznaj ludzi, którzy tworzą Humana

Poznaj rodziców, którzy tworzą markę Humana i dowiedz się co ich motywuje do wytwarzania najlepszej jakościowo żywności dla Twojego dziecka.

Pracownik Humana
Pracownik Humana
Pracownik Humana
Pracownik Humana
Home of our base milks

Dowiedz się więcej

Nasza infolinia świadcząca porady rodzicielskie jest do Twojej dyspozycji.

Nasza infolinia świadcząca porady rodzicielskie jest do Twojej dyspozycji.

Jeśli masz pytania na temat ciąży i karmienia piersią lub żywienia niemowląt i małych dzieci, nasi doświadczeni konsultanci z radością doradzą Ci i odpowiedzą na wszystkie wątpliwości.

Zapytaj eksperta:
zadzwoń do doradcy Humana +48 698 887 802

lub napisz

doradca@humanapoland.pl

marketing@humanapoland.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00

Formularz kontaktowy

Kontakt

Humana Poland sp. z o.o.

Plac Konesera 6 lokal B3

03-736 Warszawa

 

Zapytaj eksperta

zadzwoń 698 887 802

lub napisz: doradca@humanapoland.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

 

Partnerzy handlowi

tel.: + 48 604 799 282

Marketing

marketing@humanapoland.pl

Partnerzy handlowi rynku farmaceutycznego:

zamowieniaHF@humanapoland.pl

tel.: +48 604 231 863

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione!

Załaduj więcej
Pokaż mniej
powrót do góry