Kochamy dzieci

Mamy i dzieci inspirują nas każdego dnia. Wsłuchujemy się w oczekiwania mam i potrzeby maluszków. Kierując się najnowszą wiedzą ze świata natury i nauki, oferujemy żywienie wspierające naturalny rozwój niemowląt i małych dzieci. To nasza pasja już od ponad 65 lat.
Usmiechnięta mama z dzieckiem na łóżku

Każda historia potrzebuje swojego bohatera – dla nas jest to nasz założyciel.

W 1950 roku położono podwaliny pod sukces naszej marki. Dr Heinz Lemke był pediatrą w niemieckim Herford i wpadł na prosty, ale genialny pomysł opracowania pierwszego, przystosowanego do wieku, mleka dla niemowląt, był to jeden z wielu kamieni milowych w naszej historii.

Od tego czasu naturalność, fachowość i wiarygodność to podstawowe wartości, które nas prowadzą. Dzięki mleku modyfikowanemu, żywności w słoikach, deserom, herbatkom i suplementom diety przeznaczonym dla niemowląt i matek karmiących - rodziny na całym świecie ufają Humanie.

Rodzice trzymający w dłoniach małe stópki dziecka

Naturalność, doświadczenie i wiarygodność – od ponad 65 lat.

Dla nas Humana to coś więcej niż tylko nazwa - to obietnica. Wszystko, co robimy skupione jest wokół człowieka i jego rozwoju. Opierając się na jedności natury i nauki, oferujemy wysokiej jakości żywność dostosowaną do wieku Twojego maleństwa. Czerpiąc z natury to, co najlepsze i patrząc na badania naukowe, rozumiemy złożone procesy zachodzące w organizmie dziecka. Dzięki tej wiedzy od ponad 65 lat wspieramy naturalną ścieżkę rozwoju niemowląt i małych dzieci, oferując kontrolowaną i certyfikowaną jakość. Przez cały ten czas zawsze kierowaliśmy się naszymi trzema podstawowymi wartościami: naturalnością, doświadczeniem i wiarygodnością.


Dziecko zrywające jabłka z drzewa

Naturalność

Natura jest dla nas kluczem do wszystkiego. Jeśli dajesz dziecku czas na rozwinięcie naturalnego, optymalnego potencjału, robisz wszystko dobrze. Nie ma harmonogramu, czy codziennego programu rozwoju, którego dziecko musi przestrzegać. Po prostu miej zaufanie do siebie i swojego dziecka, że ​​następny krok nadejdzie w odpowiednim czasie.

 

Naturalność oznacza czerpanie z tego, co daje nam natura, i staranny dobór surowców. Na przykład do naszych słoików z jedzeniem dla niemowląt używamy wyłącznie ekologicznych owoców i warzyw. Nasze mleko dostarczają wyłącznie ściśle wyselekcjonowani rolnicy, którzy karmią swoje zwierzęta wyłącznie paszą roślinną wolną od GMO.


Doświadczenie

Nie ma nic lepszego dla Twojego dziecka od karmienia piersią, jednak czasem jest to po prostu niemożliwe. Żywienie dzieci na wczesnym etapie życia jest kluczowe dla ich rozwoju, dlatego ważne jest, aby wybrać mleko, któremu możesz zaufać. Humana jest dla Ciebie, byś mogła poradzić sobie z codziennymi obowiązkami.
W Humana mamy ponad 65 lat doświadczenia w żywieniu dzieci z różnymi potrzebami, nic więc dziwnego, że polecają nas lekarze oraz położne. Przyglądamy się naturalnym zjawiskom, bazujemy na naukowych odkryciach. Wybierając produkty Humana możesz być pewna, że podajesz swojemu dziecku wszystko, co niezbędne dla jego prawidłowego rozwoju.

Laborantka przygotowująca recepturę Humana

Mama trzymająca z uczuciem noworodka

Wiarygodność

Wynikiem naturalności i profesjonalizmu jest wiarygodność: nasza marka obiecuje, że zawsze będziemy wspierać matki i ich dzieci, oraz, że zawsze możesz w 100% polegać na bezpieczeństwie naszych produktów.

#pewnośćMAM

Bądź pewną siebie mamą i zaufaj swojej intuicji. Wiemy, że jako mama wiesz, co jest dla Twojego dziecka najlepsze. Jesteś prawdziwym ekspertem w dawaniu swojemu maluchowi wszystkiego czego potrzebuje.

Poznaj ludzi, którzy tworzą Humana

Poznaj rodziców, którzy tworzą markę Humana i dowiedz się co ich motywuje do wytwarzania najlepszej jakościowo żywności dla Twojego dziecka.

Pracownik Humana
Pracownik Humana
Pracownik Humana
Pracownik Humana
Home of our base milks
cute baby is playing in the grass

Newsletter Humana baby — zarejestruj się już teraz!

Wypatruj w swojej skrzynce mailowej cennych porad i promocji idealnie dopasowanych do etapu rozwojowego Twojego maluszka. W ramach podziękowania za rejestrację otrzymasz od nas mały prezent w postaci e-booka z serią uroczych bajek na dobranoc przygotowanych z miłości do najmłodszych. Pobierzesz go z naszej strony internetowej.

Przywileje dla osób, które zapisały się do newslettera Humana baby:

  • przydatne informacje i praktyczne wskazówki na temat ciąży, karmienia piersią i odżywiania dla Ciebie i Twojego maluszka
  • urocze bajki na dobranoc jako prezent powitalny
  • fantastyczne konkursypróbki produktów i promocje
  • brak opłat oraz możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione!

Załaduj więcej
Pokaż mniej