Pewność wzrasta wraz z Humana

Stawanie się pewną siebie mamą wymaga czasu. Ty i Twój maluszek musicie się poznać, by stać się jedną drużyną. Jeśli zostałaś mamą po raz pierwszy, masz w sobie jeszcze więcej wątpliwości czy wszystko co robisz, robisz dobrze, zwłaszcza, jeśli chodzi o zdrowie i żywienie Twojego maluszka. Nie martw się jednak na zapas, Twoja pewność wzrośnie naturalnie, wraz z rozwojem Twojego maleństwa. Każdego dnia Wasza miłość i więź pogłębiają się, a kiedy zobaczysz, że Twoje maleństwo ma się dobrze, Ty również będziesz spokojna. Uwierz w siebie i w swoją intuicję.

Cieszcie się tą wspaniałą podróżą razem!


Mama czule przytulająca dziecko

Doświadczenie, które daje zaufanie

Nie ma nic lepszego dla Twojego dziecka od karmienia piersią, jednak czasem jest to po prostu niemożliwe. Żywienie dzieci na wczesnym etapie życia jest kluczowe dla ich rozwoju, dlatego ważne jest, aby wybrać mleko, któremu możesz zaufać. Humana jest dla Ciebie, byś mogła poradzić sobie z codziennymi obowiązkami.

W Humana mamy ponad 65 lat doświadczenia w żywieniu dzieci z różnymi potrzebami, nic więc dziwnego, że polecają nas lekarze oraz położne. Przyglądamy się naturalnym zjawiskom, bazujemy na naukowych odkryciach. Wybierając produkty Humana możesz być pewna, że podajesz swojemu dziecku wszystko, co niezbędne dla jego prawidłowego rozwoju.

#zaufanieMAM #pewnoscMAM


Jakość, na której możesz polegać

Wiemy, że świetnie sobie radzisz. Nawet te perfekcyjne mamy, które zdają się robić wszystko najlepiej, potrzebują od czasu do czasu wsparcia taty dziecka czy dziadków. Trzeba jednak dużo zaufania do siebie i innych, by powierzyć im swoje dziecko bez poczucia winy. Po prostu nie spiesz się, nie ma powodu, by gonić. Pozwalanie członkom rodziny lub przyjaciołom by, na przykład nakarmili Twoje maleństwo to świetne ćwiczenie w rozwoju tej pewności.

#zaufanieMAM #pewnoscMAM

Tata pomagający synkowi stawiać pierwsze kroki

Dlaczego #pewnośćMAM jest tak ważna

Bycie mamą sprawia, że jestem wciąż zaniepokojona, o zdrowie swojego maleństwa, o jego potrzeby czy rozwój. Wystarczy jednak jeden uśmiech na jego twarzy, aby mi to wszystko wynagrodzić.

Karolina S.

Jest ciężko, czasem mam dość, ale prawda jest taka, że nie ma na świecie piękniejszego zajęcia niż bycie mamą. Oczywiście, w tej drodze warto mieć wsparcie, dla mnie jest to mój mąż oraz Humana.

Iza

Bycie mamą jest najpiękniejszą, ale też czasem najtrudniejszą rzeczą na świecie, lecz kiedy Twoje dziecko się uśmiechnie wszystko odchodzi w niepamięć. Moje maleństwo zawsze posyła mi taki uśmiech, kiedy karmię ją Humana.

Anna

Wszechogarniająca miłość... niesamowite zmęczenie.... krzyki radości... zdobywanie nowych umiejętności każdego dnia... wzrastanie, dzięki więzi z moim dzieckiem... i pewność, że zawsze mam w zanadrzu produkty Humana.

Nina

Poznaj nasze produkty

powrót do góry