Fabryka Humana miejsce nieustannych innowacji

Karmiąc swojego maluszka chcesz mieć pewność, że to co mu podajesz jest w stu procentach bezpieczne. Dlatego w Humana podchodzimy do naszych produktów z najwyższą starannością. W naszych trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych specjaliści ds. żywności przekształcają całą naszą wiedzę w przepisy wspierające rozwój maluszków.

Zakład produkcyjny Humana

Każdego dnia staramy się dla Ciebie.

Niezależnie od tego czy jest to mleko, żywność dla niemowląt czy suplementy diety, każdego dnia dajemy z siebie wszystko, abyś mogła dać swojemu dziecku to co najlepsze. Bez względu na wyzwania jakie niesie codzienne życie, z Humana zawsze masz właściwe rozwiązanie. Zaufaj swojemu doświadczeniu i ciesz się szczęśliwymi i niepowtarzalnymi chwilami ze swoim dzieckiem.


Produkcja mleka modyfikowanego w Strückhausen – bezpieczny dom dla naszych mieszanek.

W 2019 roku, w położonym na północy Niemiec Struckhausen otworzyliśmy naszą nową, najnowocześniejszą fabrykę mleka dla niemowląt. To miejsce otoczone naturą, zielonymi pastwiskami, krowami i kilkuosobowymi farmami – a poza tym nie ma tu nic więcej. Nasza fabryka znajduje się bezpośrednio tam, gdzie wytwarzany jest nasz najważniejszy składnik – mleko. Mikroorganizmy rozmnażają się szybko – co oznacza, że każda zaoszczędzona godzina między dojeniem krowy, a przetwarzaniem mleka jest wyjątkowo cenna.

Odkryj nasze mleko modyfikowane

Wejdź do naszego najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego

W naszym mlecznym centrum doskonałości produkujemy mleko dla niemowląt na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, higieny i zrównoważonego rozwoju. Strückhausen to zakład produkcyjny z bogatą historią, który przebudowaliśmy, tak aby spełniał najwyższe standardy, dzięki którym wdrożyliśmy najbardziej innowacyjne procesy produkcyjne.

Laboratorium Humana
Zakład produkcyjny Humana
Zakład produkcyjny Humana
Taśma produkcyjna Humana


Nasza nowa fabryka na północy Niemiec

Żywność dla niemowląt jest bardzo złożona i wymaga przetwarzania wielu składników. Dlatego z naszymi produktami obchodzimy się z najwyższą starannością. Ponad wszystko cenimy bezpieczeństwo żywności, higienę i zrównoważony rozwój.
Nasze standardy higieny są  znacznie bardziej rygorystyczne, niż jest to wymagane prawnie, a testy laboratoryjne sprawdzają wiele parametrów naszych produktów. Regularnie testujemy surowce, gotowe produkty, wodę, sprzęt, higienę, a nawet powietrze w fabryce*. Około 600 testów przed, w trakcie oraz po obróbce mleka zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny.

W całym procesie produkcyjnym opieramy się na technologiach przyjaznych dla środowiska, oszczędzając zasoby dla przyszłych pokoleń. Jednym z przykładów takich działań jest to, że woda odzyskiwana z mleka podczas procesu produkcyjnego jest przez nas ponownie wykorzystywana w późniejszych procesach do płukania zaworów, pomp i uszczelnień mechanicznych.

* zgodnie z wymogami prawnymi


Żywność dla niemowląt wyprodukowana przez Sunval Baby Food: 100% Organic.

Każde dziecko jest cudem natury, a Ty, dbając o to co zjada każdego dnia, wspierasz jego naturalny rozwój. Aby zapewnić mu to co najlepsze, w naszej fabryce Sunval Baby Food robimy wszystko, żeby nasze produkty były najwyższej jakości.

To tutaj nasi dietetycy i technolodzy żywności wykorzystują najnowszą wiedzę z badań naukowych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszystkie receptury są dostosowane do rozwoju i potrzeb dzieci. Dodatkowo gwarantujemy, że używane przez nas owoce i warzywa pochodzą wyłącznie z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Odkryj jedzenie dla niemowląt
Fabryka Sunval Baby Food

Suplementy diety firmy InPharma: z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa i kontroli

Suplementy Humana są produkowane przez Inpharma – naszą spółkę zależną. Inpharma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu badań i rozwoju suplementów diety. Nieustannie poszukujemy nowych formuł, aby wspierać Twoje ciało w codziennych wyzwaniach.

Kultura innowacji obecna w Inpharma pozwala nam być na bieżąco z najnowszą wiedzą naukową i wymogami prawnymi. Aby sprostać wymaganiom niezależnych, zewnętrznych organów kontrolnych stale monitorujemy przebieg procesów produkcyjnych przeprowadzając setki inspekcji w trakcie i po ich zakończeniu. Dodatkowo, aby zapewnić bezpieczeństwo naszych produktów, cała produkcja odbywa się w nieskazitelnie czystych pomieszczeniach, ze ścisłą kontrolą wilgotności i temperatury.

Odkryj nasze suplementy diety

Opieramy naszą produkcję na trzech filarach zrównoważonego rozwoju, obejmujących aspekty ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Ekologia

Staramy się pozostawić jak najmniejszy ślad ekologiczny, oszczędzając wodę i energię elektryczną oraz odzyskując ciepło z procesów produkcyjnych.

Ekonomia

Aby przyczynić się do funkcjonowania gospodarki, zwracamy uwagę na zrównoważony rozwój gospodarczy, działając w sposób przejrzysty, odpowiedzialny i myśląc długofalowo.

Społeczność

Dla nas to nie tylko tworzenie miejsc pracy, ale także utrzymanie ich w świetnej atmosferze. Chcemy osobiście i zawodowo wspierać naszych pracowników, gwarantując wszystkim równe szanse.

powrót do góry