Fabryka Humana miejsce nieustannych innowacji

Karmiąc swoje dziecko chcesz mieć pewność stu procentowego bezpieczeństwa. To powód, dla którego w Humana traktujemy jedzenie dla niemowląt z najwyższą starannością. W naszych trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych specjaliści ds. żywności przekształcają esencję całej naszej wiedzy w przepisy, które wspierają rozwój
Zakład produkcyjny Humana

Każdego dnia staramy się, dla Ciebie.

Niezależnie od tego, czy jest to mleko, żywność dla niemowląt czy suplementy diety, każdego dnia dajemy z siebie wszystko, abyś mogła dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Bez względu na wyzwania, jakie niesie codzienne życie, z Humana zawsze masz właściwe rozwiązanie. Możesz więc po prostu zaufać swojemu doświadczeniu jako rodzic i cieszyć się cennymi, szczęśliwymi chwilami ze swoim dzieckiem.


Produkcja mleka modyfikowanego w Strückhausen – bezpieczny dom dla naszych mieszanek.

W 2019 roku otworzyliśmy naszą nową, najnowocześniejszą fabrykę mleka dla niemowląt w Strückhausen położonym na północy Niemiec. Otoczona naturą, trawą, krowami, w miejscu gdzie poza pastwiskami i kilkuosobowymi farmami nie ma nic więcej, nasza fabryka znajduje się bezpośrednio tam, gdzie wytwarzany jest nasz najważniejszy składnik - mleko. Mikroorganizmy rozmnażają się szybko - co oznacza, że każda zaoszczędzona godzina między dojeniem krowy a przetwarzaniem mleka jest wyjątkowo cenna.

Odkryj nasze mleko modyfikowane

Wejdź do naszego najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego

W naszym mlecznym centrum doskonałości produkujemy mleko dla niemowląt na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, higieny i zrównoważonego rozwoju. Strückhausen to zakład produkcyjny z bogatą historią, który przebudowaliśmy, tak aby spełniał najwyższe standardy, dzięki którymi wdrożyliśmy najbardziej innowacyjne procesy produkcyjne.

Laboratorium Humana
Zakład produkcyjny Humana
Zakład produkcyjny Humana
Taśma produkcyjna Humana


Nasza nowa fabryka na północy Niemiec

Żywność dla niemowląt jest bardzo złożona i wymaga przetwarzania wielu składników. Dlatego z naszymi produktami obchodzimy się z najwyższą starannością. Ponad wszystko cenimy bezpieczeństwo żywności, higienę i zrównoważony rozwój.
Nasze standardy higieny są  znacznie bardziej rygorystyczne, niż jest to wymagane prawnie, a testy laboratoryjne sprawdzają wiele parametrów naszych produktów. Regularnie testujemy surowce, gotowe produkty, wodę, sprzęt, higienę, a nawet powietrze w fabryce*. Około 600 testów przed, w trakcie oraz po obróbce mleka zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny.

W całym procesie produkcyjnym opieramy się na technologiach przyjaznych dla środowiska, oszczędzając zasoby dla przyszłych pokoleń. Na przykład ponownie wykorzystujemy wodę, która jest pobierana z mleka podczas procesu produkcyjnego, do płukania zaworów, pomp i uszczelnień mechanicznych.

* zgodnie z wymogami prawnymi


Żywność dla niemowląt wyprodukowana przez Sunval Baby Food: 100% Organic.

Każde dziecko jest cudem natury - a my jesteśmy przekonani, że aby wspierać naturalny rozwój Twojego dziecka, musisz zapewnić mu najlepsze odżywianie. Aby uzyskać tę jakość, każdego dnia w naszej fabryce Sunval Baby Food robimy wszystko, co w naszej mocy.

Tutaj nasi dietetycy i technolodzy żywności wykorzystują najnowszą wiedzę z badań naukowych, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie receptury są dostosowane do rozwoju i potrzeb dzieci. A dla Twojego malucha używamy wyłącznie owoców i warzyw z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Odkryj jedzenie dla niemowląt
Fabryka Sunval Baby Food

Suplementy diety firmy InPharma: z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa i kontroli

Suplementy  Humana są produkowane przez naszą spółkę zależną Inpharma. Jako wiodąca firma w tej dziedzinie, Inpharma ma ponad 20-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju suplementów diety. Nieustannie poszukujemy nowych źródeł, kombinacji, zastosowań i dawek składników ziołowych, aby wspierać Twoje codzienne odżywianie.

To właśnie ta kultura innowacji pozwala nam zawsze być na bieżąco z najnowszą wiedzą naukową i wymogami prawnymi. Aby sprostać najsurowszym wymaganiom niezależnych, zewnętrznych organów kontrolnych, stale monitorujemy siebie - w tym setki inspekcji w trakcie i po zakończeniu procesu. Oczywiście cała produkcja odbywa się w nieskazitelnie czystych pomieszczeniach ze ścisłą kontrolą wilgotności i temperatury, aby zapewnić bezpieczeństwo naszych produktów.

Odkryj nasze suplementy diety

Opieramy naszą produkcję na trzech filarach zrównoważonego rozwoju, obejmujących aspekty ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Ekologia

Staramy się pozostawić jak najmniejszy ślad ekologiczny, oszczędzając wodę i energię elektryczną oraz odzyskując ciepło z procesów produkcyjnych.

Ekonomia

Aby przyczynić się do funkcjonowania gospodarki, zwracamy uwagę na zrównoważony rozwój gospodarczy, działając w sposób przejrzysty, odpowiedzialny i myśląc długofalowo.

Społeczność

Dla nas to nie tylko tworzenie miejsc pracy, ale także utrzymanie ich w świetnej atmosferze. Chcemy osobiście i zawodowo wspierać naszych pracowników, gwarantując wszystkim równe szanse.